O nás | Lucy H

O nás

Na e-shope nájdete značkové oblečenie len z kvalitných, či bavlnených materiálov, kde pri väčšine si každá značka šije svoju kolekciu sama a má vlastných krajčírov. Pravidelne sledujem módne trendy, takže so mnou ste vždy o krok vpred ! Niektoré modely sa dokážu úzko priblížiť svetoznámym značkám, no na Lucy H ich nájdeš za podstatne dostupnejšie ceny:)

Ahojte!

Dovoľte , aby som Vám predstavila môj nový  e-shop plný jedinečných a kvalitných kúskov s nadčasovým oblečením, ktorý bol odjakživa jedným z mojích snov.

Moje meno je Lucia, a už  v tínedžerskom veku som prirodzene inklinovala k móde. Bola to moja vášeň, ale neprikladala som tomu veľkú pozornosť.

Dlhé roky som pôsobila v oblasti gastronómie,finančníctva a popri práci som predávala svoje kúsky oblečenia na bazárových stránkach cez Facebook, sem tam sa mihla nejaká bartrová spolupráca so stránkami s oblečením. V kútiku duše bolo vždy mojím snom pôsobiť v oblasti fashion, módy a stylingu ..

Zlom nastal presne pred 5 timi rokmi, ked’ som sa zo dňa na deň rozhodla skončiť v práci, a takmer so všetkými úsporami (čo mi je teraz časom aj trošku vtipné:), som sa vybrala na tovar! Bol to risk, ale zároveň najlepšie rozhodnutie v mojom živote ! Samozrejme nebolo to ľahké, nestalo sa to zo dňa na deň, z mesiaca na mesiac, ani z roka na rok. Ale vytrvala som..!

Roky konzistentnosti ,viery a pozitívneho myslenia sa vyplatili, ked’ sa mi svoje veci podarilo predviesť na jednej z menších módnych prehliadok v Skalici, a tak postupným vybudovaním kontaktov sa mi podarilo obliekať aj dievčatá z Miss českej republiky :)

Momentálne sa okrem predaju oblečenia venujem aj stylingu, kde obliekam modelky na vizážistických kurzoch, alebo na rôznych foteniach. Takisto poskytujem aj módne poradenstvo. Našla som si záľubu v tvorbe videí a digitálneho obsahu na sociálne siete. Preto, ak si chcete obohatiť šatník o úžasné a trendy oblečenie, tu ste na správnej adrese. Nesmierne si dávam záležať na výbere každej jednej kolekcie a jednotlivých kúskov, nakoľko väčšina z nich je jedinečných, a nájdete ich iba u mňa :) Prioritou je hlavne Vaša spokojnosť.

Moje motto: “ KVALITA NA 1.MIESTE !”

 

LUCIA


Contact us